• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Професор Дональд Дейвіс (США): «Я закоханий у Рахів»
опубліковано: 19.04.2017р. о 14:33, автор: Рахівська міська рада

19 квітня цього року відбулася зустріч між міським головою та професором Університету штату Джорджія (США) Дональдом Дейвісом. Пан Дейвіс вже 15 років приїздить в Україну та в Карпатський регіон зокрема, але наше місто займає особливе місце для професора: «Я закоханий у Рахів» – зізнався Дональд.

Метою візиту професора Дейвіса є підготовка до міжнародної конференції, яка буде присвячена Карпатам та Аппалачам, а також культурі горян, яка є подібною для цих гірських систем, хоча вони і розташовані на різних континентах.

Віктор Медвідь висловив повну готовність спеціалістів міської ради забезпечити культурну складову для делегації зі США, яка прибуде в Рахів наприкінці вересня для участі в конференції. Також пан голова висвітлив основні плани щодо розвитку міста та завдання, які слід вирішити, а також запевнив гостя, що Рахів готовий до активної міжнародної, ба, навіть міжконтинентальної співпраці.

Головним досягненням зустрічі стала домовленість про налагодження дружніх зв’язків та пошук міста-побратима у США в регіоні Аппалачів, адже хоч нас і розділяють океани, нас об’єднують гори.

Вікторія Губко

Провідний спеціаліст з міжнародних зв’язків

Рахівська міська рада