• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
17 КВІТНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ – ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЩОДНЯ РЯТУЮТЬ ЖИТТЯ
опубліковано: 17.04.2019р. о 10:14, автор: Рахівська міська рада

Сьогодні, 17 квітня, своє професійне свято відмічають вогнеборці – люди, які присвятили себе щоденному порятунку людського життя.

Враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж, на підтримку ініціативи громадських об’єднань та Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Указом Президента України від 11-го жовтня 2013-го № 555/2013 саме цю дату було встановлено як «День пожежної охорони».

Рахівська міська рада разом з депутатським корпусом та членами виконкому щиро вітає працівників Рахівського районного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області, а особливо – вогнеборців Державної пожежно-рятувальної частини м. Рахів з професійним святом!

Хочемо подякувати за ефективне забезпечення пожежної безпеки в місті, за вашу самовідданість, мужність, високий професіоналізм та готовність в будь-яку хвилину прийти на допомогу, а також за ефективну співпрацю з міською радою.

Бажаємо вам Божого благословення, міцного здоров’я, наснаги та затишку в родинах. Най янгол-охоронець завжди буде поряд!