• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
25 квітня 2017 року відбувся заключний семінар проекту «Європейський тиждень мобільності – Карпатська мережа»
опубліковано: 26.04.2017р. о 09:16, автор: Рахівська міська рада

25 квітня 2017 року в місті Мукачеві відбувся заключний інформаційний семінар в рамках проекту «Європейський тиждень мобільності – Карпатська мережа». На даному семінарі були представлені громади з різних міст та селищ нашої області, які взяли участь у конкурсі «Кращі постійні заходи Європейського тижня мобільності 2016 року на тему «Розумна мобільність. Міцна економіка» тапредставляли власні заходи у сфері покращення інфраструктури для велосипедистів, пішоходів та підвищення комфорту для проживання мешканців.

За підсумками проекту «Європейський тиждень мобільності – Карпатська мережа» було відзначено найвищий рівень активності громад Рахівщини під час проведення заходів Тижня мобільності з 16 по 22 вересня минулого року, а також нагороджено переможців: за перше місце в конкурсі, Виконавчий комітет Мукачівської міської ради отримав іменний рол-ап, 3 велостоянки, 15 дорожніх знаків та міні-скульптуру велосипедиста. За почесне друге місце Рахівській міській раді презентували 3 велостоянки, 15 дорожніж знаків та іменний рол-ап, Рахівський район нагородили іменним рол-апом. Пречин за третє місце також отримав дорожні знаки та велостоянки.

Координатор проекту ЄТМ в місті Рахів Валерія Кузьма відзначила, що перемога досягнута спільними зусиллями та ініціативністю міської ради, КП «Агенція регіонального розвитку Рахівщини», спортивної школи, вчителя біології та основ здоров’я Рахівської ЗОШ №1та ТОВ «Бочкор і сини», які провели екскурсію в автопарку м. Рахів.

Під час семінару також обговорювались плани по підготовці до Європейського тижня мобільності 2017 року з гаслом «Разом – ефективніше», який традиційно відбуватиметься з 16 по 22 вересня. Тож, після дебютного 2016 року, Рахів і надалі братиме активну участь у популяризації сталої мобільності в рамках підписаної хартії «Карпатська мережа сталої мобільності».

ЄТМ Рахів 2017