• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
3️8️0️0️ онлайн-курсів на Coursеra доступні зареєстрованим безробітним
опубліковано: 24.06.2020р. о 14:21, автор: Рахівська міська рада

Що таке Coursеra? Це глобальна освітня платформа, яка пропонує користувачам в усьому світі доступ до безкоштовних онлайн-курсів від найкращих університетів світу. Це гуманітарні науки, психологія, підприємництво, економіка, ІТ-технології та багато іншого.

Навчання на платформі безкоштовне. Але якщо слухач хоче отримати сертифікат за результатами навчання на обраному курсі, то за нього він має заплатити до 4️0️ доларів, зареєстровані безробітні отримують сертифікат безкоштовно!

Найпопулярніший формат навчання – курси від 4️ до 6️ тижнів, які включають відеолекції, тести, обговорення на форумах. Варто зазначити, що це міжнародна освітня платформа, тому навчання переважно – англійською мовою.Рівень повинен бути вище середнього. Також пропонують навчання на німецькій та російській мовах.

Під час карантину Coursera виступила з ініціативою щодо надання безробітним різних країн світу безкоштовного доступу до своїх навчальних програм. Україна стала однією з перших 5️-и країн, що має таку можливість.

Пропонується зареєстрованим у державній службі зайнятості безробітним – до 3️8️0️0️ онлайн-курсів та можливість здобути додаткові знання за 4️0️0️ спеціалізаціями.

За умови успішного проходження навчання безробітні безкоштовно (‼️) отримають відповідні сертифікати .

Що потрібно зробити Зареєстрованому безробітному звернутися до свого кар’єрного радника, вказати ім’я та електронну адресу, на яку має прийти запрошення на навчання. Після одержання запрошення (це може бути протягом 3️⃣0️⃣ хвилин), перейти за посиланнями, створити свій акаунт та перейти до вибору курсів для навчання.

Зарахування слухачів буде здійснюватися до 3️⃣0️⃣ вересня 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ року. Навчання за курсами має бути завершене до 3️⃣1️⃣ грудня 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ року.

І пам’ятайте: нові знання – нові можливості. Успіхів‼️