• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
4 ЛИПНЯ – ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ
опубліковано: 08.07.2019р. о 10:38, автор: Рахівська міська рада

4 липня українські поліцейські відзначили своє професійне свято – День Національної поліції України.

З нагоди професійного свята цими днями тривають офіційні заходи. Так, на урочистих зборах, які відбулися в місті сьогодні, 8 липня, Рахівський міський голова Віктор Медвідь вручив подяки за високий професіоналізм, мужність, гідне виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення 4-ї річниці Дня поліції працівникам Рахівського ВП Тячівського ВП ГУНП в Закарпатській області: Томашуку Івану Васильовичу, оперуповноваженому сектору кримінальної поліції Рахівського ВП Тячівського ВП ГУНП в Закарпатській області, лейтенанту поліції, Леті Олександру Олександровичу, старшому слідчому Рахівського ВП Тячівського ВП ГУНП в Закарпатській області, капітану поліції, Ворохті Володимиру Юрійовичу, інспектору з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи сектору превенції Рахівського ВП Тячівського ВП ГУНП в Закарпатській області, капітану поліції, Роману Віталію Миколайовичу, поліцейському сектору реагування патрульної поліції №1 Рахівського ВП Тячівського ВП ГУНП в Закарпатській області, капралу поліції, Гутелюк Ользі Іванівні, дільничному офіцеру поліції сектору превенції Рахівського ВП Тячівського ВП ГУНП в Закарпатській області, капітану поліції, Вітуняк Віті Василівні, діловоду Рахівського ВП Тячівського ВП ГУНП в Закарпатській області.

Нагадаємо, що 4 липня на Софійській площі у Києві присягу на вірність Україні склали перші співробітники нової поліції. Ними стали патрульні поліцейські.
Близько місяця патрульна поліція столиці працювала у тестовому режимі. Другим українським містом, де поліцейські вийшли на вулиці, став Львів, третім – Одеса. Після цього проект поступово почав втілюватися в усіх містах України.
Завдання Нацполіції України Відповідно до закону «Про Національну поліцію» основними завданнями поліції є надання поліцейських послуг у сферах:
– забезпечення публічної безпеки і порядку;
– охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави;
– протидії злочинності;
– надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги.