• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
ОНОВЛЕНИЙ КОРПУС ДНЗ №4 «ВЕСЕЛКА» ГОТУЄТЬСЯ ДО ВІДКРИТТЯ!
опубліковано: 12.07.2019р. о 14:23, автор: Рахівська міська рада

Ремонтні роботи в оновленому другому корпусі садочка №4 міста Рахів добігають кінця. За цей час стара двоповерхова будівля, збудована ще за австро-угорських часів, перетворилася на модернізовану споруду з надбудованою мансардою, завдяки чому було збільшено площу та створено додаткові приміщення.

Станом на сьогодні в завершальній фазі знаходяться роботи з облаштування подвір’я – укладення бруківки, облагородження території тощо. Внутрішні роботи практично завершені і приміщення готові прийняти діточок вже восени цього року.

Відкриття згаданого корпусу ДНЗ №4 «Веселка» стане реальністю завдяки отриманню субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій завдяки сприяння Народного депутата України по 72 виборчому округу Петьовки Василя Васильовича в 2016 та 1018 рр. (4 млн. 443 тис. та 1 млн. 62 тис. гривень відповідно).

Вагоме сприяння в досягненні цієї мети надали наші чеські побратими – місто-партнер Рахівської міської ради Тршебич, закупивши в садочок умеблювання для спальних та ігрових приміщень, а також 2 потужні пральні машини підвищеної загрузки, устаткування для кухонного блоку тощо.

Ми впевнені, що не лише колектив садочка, а й батьки-мешканці мікрорайону по вул. Б. Хмельницького з нетерпінням чекають на день, коли новий корпус дитсадка відкриє свої двері.