• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Бельськ-Подляскі — місто-побратим Рахова у східній Польщі
опубліковано: 09.06.2016р. о 14:32, автор: Рахівська міська рада

3-5 червня 2016року відбулося XXXVII святкування Днів міста  Бельськ – Подляскі, на який бургомістр міста запросив делегацію з міста Рахова для обміну досвідом і талановитих дітей для участі у XI міжнародному фестивалі пісні «Подляська нота 2016». Під час офіційної зустрічі було обговорено подальші кроки та перспективи розвитку співробітництва між містами-побратимами.

В програму святкування входили: екскурсія, ознайомлення із історією та культурою міста, пісенний фестиваль учасників та нагородження переможців, гала-концерт переможців фестивалю. У фестивалі взяли участь 80 співаків із трьох європейських країн: України, Польщі, Білорусії, Молдови та Румунії.

На міжнародному конкурсі Україну представляти: Кальба Роксолана з піснею «Не утримуй журавля»,  Думен Евеліна з піснею «Музика весни» (керівник – Беркела Олександра) та Турок Вероніка з піснею «Я – українка!» (керівник – Томащук Марія). Діти гідно представили Україну на співочому міжнародному фестивалі та нагородженні дипломами і цінними подарунками.

belsk-podlyaski-2Візит нашої делегації поглибив дружні відносини та дав можливість обговорити майбутні спільні дії між містами побратимами. Досягнуто домовленостей щодо оздоровлення та відпочинку дітей у літніх таборах міста Бельськ-Подляскі цього року.

belsk-podlyaski-3belsk-podlyaski-4