• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Про заборону торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом
опубліковано: 09.06.2016р. о 14:31, автор: Рахівська міська рада

Рахівська міська рада

виконавчий комітет 

Р І Ш Е Н Н Я 

від  31 травня 2016 року № 35

м. Рахів

Про заборону торгівлі алкогольними,

слабоалкогольними напоями та пивом

         Керуючись статтею 30, частиною 6 статті 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законами України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв”, „Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 №854 „Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями”, з метою упорядкування торгівельної діяльності на території міста, профілактики порушень громадського порядку в нічний час доби, враховуючи численні скарги мешканців міста, виконком міської ради

в и р і ш и в :

         1. Заборонити з 10 червня по 10 вересня 2016 року на території міста Рахів роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом з 23.00 год. до 05.00 год. у стаціонарних, виносних та пересувних об’єктах торгівлі, цілодобових магазинах, малих архітектурних формах, барах, кафе, ресторанах, автомобільних заправних станціях, розважальних закладах міста, окрім фан-зон, на період проведення Чемпіонату Європи з футболу 2016 року.

         2.Зобовязати власників закладів торгівлі забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом у години визначені даними рішенням.

         3. Довести дане рішення до відома Рахівського ВП Тячівського ВП ГУНП у Закарпатській області  для організації його виконання.

4.Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Рахівської міської ради та в газеті „Зоря Рахівщини”.

         5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бочкора П.Ю.