• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Безкоштовний онлайн-інтенсив “Від Слів до Дій vol.3: українська армія edition”
опубліковано: 16.05.2023р. о 08:36, автор: Рахівська міська рада

Безкоштовний онлайн-інтенсив “Від Слів до Дій vol.3: українська армія edition” для екскомбатанток, жінок-військових та членкинь родин військових й поширити інформацію про онлайн-інтенсив на Ваших інформаційних каналах. Проєкт реалізується у співпраці з бюджетною установою “Український ветеранський фонд” на виконання стратегії інтеграції ветеранів у мирне життя та постанови Кабінету Міністрів №432 від 21 червня 2017 року.

Мета нашого проєкту — створення умов фінансової незалежності для екскомбатанток, членів родин військових через проведення онлайн навчання. Зустрічі відбуватимуться за участю професійних фахових спеціалістів щодня з 08 по 12 травня 2023 року, тривалістю 1 година у вечірній час. Планується провести навчання для не менше 200 осіб протягом дії проєкту. Знаємо, що Ви багато зусиль докладаєте для забезпечення соціальної та професійної адаптації осіб, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності. Ми бажаємо доєднатись до Вашої праці та підсилити її.

Реєстрація на онлайн-інтенсив: https://docs.google.com/forms/d/1bduMecEZKmxzgu79UeHELc99IgTgOZ8xgF5OgG0fRd8/viewform?edit_requested=true

Наші соціальні мережі:

  • https://www.facebook.com/prowomenua
  • https://www.facebook.com/veteranfundua
  • https://instagram.com/pro.women.ua
  • https://instagram.com/veteranfundua