• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
НИЗЬКИЙ УКЛІН МАТЕРЯМ І ДРУЖИНАМ ЗАГИБЛИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ (ФОТО)
опубліковано: 12.05.2023р. о 16:21, автор: Рахівська міська рада

Найважливішу роль у житті кожної дитини з моменту її народження відіграє мама. Вона носить свого малюка під серцем, вона опікується ним, навчає, допомагає пізнавати світ і, звісно ж, оберігає та захищає. Вже потім, подорослішавши, кожна дитина намагається захистити свою маму і зробити все для того, аби вона була щаслива.

Сьогодні слова безмежної вдячності за виховання достойних синів, відважних бійців та борців за незалежність і цілісність України лунали у приміщенні Рахівської районної ради, де відбулася зустріч міського голови Вікторя Медвідя та начальника Рахівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковника Йосипа Бундзяка з матерями та дружинами загиблих захисників. І присвячена вона була Дню матері, яке відзначають щорічно у другу неділю травня.

«Для кожної мами її син є неповторним, незамінним, єдиним і любимим і біль втрати неможна передати словами. Стержнем виховання ваших хлопців були поняття моралі, чесноти, доброти, справедливості і сміливості. Вони пішли на найбільшу самопожертву, вони віддали своє життя задля перемоги добра над злом»  – зазначив міський голова та подарував подяки і квіти.

Медалі «За військову службу Україні» (посмертно ) вручили матерям Андрія Морочило та Василя Козурака. Медаль «За мужність»  ІІІ ступеня (посмертно) вручили матері та дружині загиблого Івана Морочило.

Святковий захід підготували колективи Рахівського будинку культури.

Ведуча заходу – Ольга Єгорова.