• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Безпека та захист дітей – запорука щасливого майбутнього (ФОТО)
опубліковано: 01.04.2023р. о 07:47, автор: Рахівська міська рада

30 березня 2023 року службою у справах дітей Рахівської міської ради спільно з працівником Центру надання соціальних послуг та працівником відділу соціального захисту населення Рахівської міської ради були проведені планові зустрічі із старостами сіл Рахівської територіальної громади. Головною темою зустрічі були питання здійснення соціального супроводу для сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також випадки жорстокого поводження з дітьми.

Відповідно до статті 22 Конвенції про права дитини, держави-учасниці зобов’язані забезпечувати захист дітей від будь-яких форм насильства, жорстокості та знущань. У свою чергу, служба у справах дітей та Центр надання соціальних послуг Рахівської міської ради є відповідальними за здійснення цього захисту та соціального супроводу для дітей та їх сімей.

Наради були спрямовані на вирішення питань, пов’язаних із здійсненням соціального супроводу та попередженням випадків насильства над дітьми. Було обговорено питання взаємодії між різними органами та установами, щоб забезпечити ефективний захист прав дітей та їх сімей.

Окрім цього, учасники зустрічі обговорили питання щодо організації роботи з попередження насильства та захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Було відзначено необхідність підвищення обізнаності громади про права дітей та процедури звернення до служби у справах дітей Рахівської міської ради.

Загалом, проведення зустрічей є важливим кроком для забезпечення ефективного захисту прав дітей.