• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Кілька днів у Рахові гостював Василь Катола з собакою Циганом (ФОТО)
опубліковано: 03.04.2023р. о 08:45, автор: Рахівська міська рада

Василь розпочав свою подорож 25 грудня 2022 року з міста Києва. Вже пройшов понад 1600 км. . Молодий чоловік має на меті пройти всі регіони України і зустріти Перемогу на деокупованих територіях.

«Тут у Рахові відчувається особливе та шанобливе ставлення до гостей , тому що вважається, що гість приходить з Божею волею. Хочу подякувати громаді Рахова, дітям та дорослим за ваші посмішки, фото, донати та любов, на Рахівщині відчувається об’єднання чудових людей у громаду які люблять та прославляють свій край, окрема подяка голові громади пану Віктору за найвищий рівень гостинності, нас зустрічали на такому рівні вперше і це незабутньо, я радий за знайомство з цим краєм та його чарівними людьми» – написав на своїй сторінці в інстаграм  Василь Катола ( @protebe.tv)

А ми виловлюємо свою вдячність педагогам та вихованцям ЦНТДЮТ, кафе «Веранда», бістро «Ситий гість», ресторан «Європа», гостьовий будинок «Крафтова садиба» та екскурсоводу  Василю НЕБЕЛІ за гостинність, привітність та безкоштовно надані послуги для мандрівників.

0