• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
ЧЕРГОВА ЗУСТРІЧ ВИСОЧИНА–РАХІВЩИНА – ЩЕ ОДИН КРОК ДО ПРАКТИЧНИХ НАПРАЦЮВАНЬ
опубліковано: 02.10.2017р. о 15:06, автор: Рахівська міська рада

В середу, 27 вересня, пройшов візит представників регіону-партнера Закарпаття – краю Височина (Чехія) – до Рахівщини. На офіційній зустрічі були присутні міський голова Віктор Медвідь та заступник голови Рахівської районної ради Іван Копич, які виступили з вітальними словами.

З чеської сторони делегацію в складі десяти осіб очолили гетьман краю пан  Іржі Бігунек та голова крайського уряду, голова Благодійного фонду «ВІЗа» пан Зденек Кадлец. Також на зустрічі був присутній директор Фонду «ВІЗа» пан Володимир Чубірко. Нагадаємо, що метою даного Фонду є забезпечення співпраці Закарпатської області України та краю Височіна Чеської Республіки в процесі надання безвідплатної допомоги в формі одноразової (систематичної) фінансової, матеріальної і іншої допомоги.

Присутніми було зокрема зазначено, що місто Рахів та чеське місто Требич в жовтні місяці цього року підпишуть угоду про партнерство та розпочнуть активну співпрацю. Але вже сьогодні можемо говорити про те, що у нас намічено ряд проектів, в яких майбутнє місто-побратим Рахова готове надати конкретну допомогу. Крім того, пан гетьман наголосив, що не тільки місто, а й район в цілому повинні не зволікаючи запропонувати заходи для співфінансування краєм Височина.

В цілому, делегація перебувала на теренах області майже тиждень, розпочавши свій  робочий візит з міста Рахів, звідки поїхали до села Лазещина на відкриття першої школи, реконструйованої в рамках співпраці Височина-Закарпаття.

Зазначимо, що всього реалізовується десять проектів по всій області в рамках даного партнерства. І це є дуже позитивним зрушенням, що місто Рахів приєдналось до даного плідного і активного процесу.