• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА
опубліковано: 16.11.2018р. о 10:07, автор: Рахівська міська рада

Щорічно 9 листопада, починаючи з 2014 року, в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва (Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва). Спочатку це свято було встановлено в березні 2000 року Указом президента України № 484/2000, називався Всеукраїнський день працівників культури і аматорів народного мистецтва відзначався 23 березня. Потім в 2011 році був перенесений на третю неділю травня, а Указом Президента N 717/2013 від 30 грудня 2013 року святкування було встановлено на 9 листопада, щоб відзначати його спільно з Днем української писемності та мови.

Всеукраїнський день працівників культури і аматорів народного мистецтва був заснований з метою відзначити вагомий внесок працівників культури і любителів у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність.

В Рахові урочисті заходи до відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва пройшли 13 листопада в приміщенні районного будинку культури. Під час урочистостей міський голова Віктор Медвідь привітав працівників культури з їх професійним святом та вручив грамоти міської ради самодіяльним художникам Рахова.

В рамках святкування було відкрито виставку професійних та самодіяльних художників Рахівщини, яка буде тішити відвідувачів неповторними роботами місцевих талантів до 24 листопада.