• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
КАРПАТСЬКОМУ БІОСФЕРНОМУ ЗАПОВІДНИКУ – ПІВСТОЛІТТЯ
опубліковано: 13.11.2018р. о 15:59, автор: Рахівська міська рада

Минуло рівно 50 років з дня заснування Карпатського державного заповідника (як називалася установа в той час) Постановою Ради Міністрів УРСР від 12 листопада 1968 р. № 568 на площі 12672 га на території Івано-Франківської та Закарпатської (Рахівський і Тячівський р-ни) областей.

Сьогодні КБЗ є однією з найбільших установ ПЗФ України, флагманом української природоохоронної справи, взірцем не лише у збереженні біологічного та ландшафтного різноманіття,  а й в напрямку реалізації ідей сталого розвитку, екоосвіти, екотуризму та розвитку міжнародної співпраці.

З нагоди славного ювілею було проведено ряд заходів, заключний з яких – урочисті збори – пройшов 12 листопада за участі представників не лише установи-ювіляра, а й гостей, які привітали КБЗ від імені своїх організацій.

Заступник міського голови Голомбіца Олеся Олексіївна привітала Карпатський біосферний заповідник від імені Рахівської міської ради, подякувала за багаторічну плідну працю на сторожі охорони природи, виховання підростаючого покоління в любові та повазі до природних цінностей Рахівщини та вручила грамоти й подарунки.

Як зауважила начальник відділу екоосвіти КБЗ Вікторія Бундзяк, Рахівська міська рада та КБЗ – давні та добрі партнери, адже чимало акцій було проведено за сприяння міськради, керівництво міста завжди радо відгукується на цікаві та змістовні пропозиції заповідника.