• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Державна прикордонна служба запрошує мешканців Рахівщини на військову службу за контрактом
опубліковано: 06.04.2017р. о 09:09, автор: Рахівська міська рада

На базі Рахівського районного центру зайнятості відбулася робоча зустріч директора РЦЗ Ярослава Тулайдана з представниками Державної прикордонної служби України.

А саме начальника групи з добору в Закарпатській області, Державної прикордонної служби України, Західного регіонального управління, Окремого регіонального центру комплектування – Олега Георгійовича Бостана, начальника відділу прикордонної служби с.Богдан, капітана – Вадима Леонідовича Підручного та начальника відділення дільничих інспекторів прикордонної служби с.Богдан, прапорщика – Миколи Миколайовича Чубатька. На зустрічі обговорені питання, щодо залучення громадян на військову службу за контрактом.

Також, для безробітних проведено профорієнтаційний семінар “Оволодій новою професією”, у якому взяли участь 50 безробітних чоловіків так і жінок.

Мета семінару – надання інформації про умови прийому та вимоги до кандидата на військову службу за контрактом: призовний вік (18-40 років), освіта не нижча за повну середню, за станом здоров’я, та професійно-психологічними якостями, які придатні до військової служби. Особи, які мають бажання проходити додаткову підготовку та приймати участь в проведенні Антитерористичної операції на Сході України та готові прийняти на себе обов’язки та відповідальність охоронця державних рубежів.

Зарахування проводиться в Західному регіоні: у Чопському та Мукачівському – на посади:

– інспектор прикордонної служби – фельдшер (необхідна відповідна освіта);

– молодший інспектор прикордонної служби – водій, тракторист (необхідне посвідчення водія), зв’язківець, кухар (за наявності відповідної освіти);

– молодший інспектор прикордонної служби – інструктор службового собаки (передбачає спеціальну підготовку, наявність собаки не є обов’язковою);

– молодший інспектор прикордонної служби.

Також, Олег Георгійович надав учасникам заходу інформацію про умови навчання на базі Національної академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.