• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Команда “Лідер” взяла участь в обласному конкурсі на найкращу команду лідерів учнівського самоврядування
опубліковано: 06.04.2017р. о 08:06, автор: Рахівська міська рада

30-го березня в Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» відбувся обласний конкурс на кращу команду лідерів учнівського самоврядування, який зібрав разом близько півтори сотні активних школярів та їх керівників.

За звання кращих змагалися 18 команд, які представили свої адміністративно-територіальні одиниці. Кожна команда складалася з семи учнів і, відповідно до умов конкурсу, презентувала сценічний виступ та виставку матеріалів про діяльність своєї організації учнівського самоврядування.

Як зазначають учасники та організатори заходу, за останні кілька років юнь в районах стала значно активнішою. Організації учнівського самоврядування працюють, проводять акції та реалізовують проекти. Кілька разів у році вони збираються в стінах «ПАДІЮНу», а найактивніші лідери представляють нашу область на всеукраїнському рівні. Як зауважив президент Закарпатського учнівського парламенту «Нове покоління» Владислав Батьо, лідери до конкурсу готувалися дуже старанно, адже сильних учнівських організацій чимало в нашому краї, тож боротьба обіцяла бути запеклою. Каже, найактивнішу діяльність діти проводять в школах, намагаються зробити все для того, аби процес навчання був не тільки корисним, але й цікавим. На рівні міст, районів та області реалізують різноманітні заходи,проекти та акції, співпрацюють з батьківськими комітетами, управліннями освіти, молодіжними громадськими організаціями. Член журі, Голова екологічної громадської організації “Let’s do it, Ukraine” в Закарпатській області Іван Збуринь висловив захоплення активністю і свідомою громадянською позицією учнів, дав високу оцінку рівню підготовки команд до конкурсу.

«Конкурс на кращу команду допомагає усвідомити дітям, що лідер без команди – це не лідер, і під силу йому не багато. Якщо ж це команда вольових, активних і впевнених у перемозі учасників – то це, безперечно, команда лідерів», – наголосила координатор учнівського самоврядування в Закарпатській області, завідувач відділу «ПАДІЮНу» Світлана Лукач .

Таких, як виявилося, Срібній землі не позичати. Всі конкурсанти гідно представили учнівські організації своїх районів. Конкурс пройшов у теплій, дружній атмосфері, команди оплесками підтримували виступи суперників. Юні лідери та їх керівники зізналися, що отримали цінний досвід, та знання, які можна використати у подальшій своїй діяльності.

За підсумками змагання всі учасники конкурсу нагороджені грамотами департаменту освіти і науки облдержадміністрації, а кубки переможців дісталися: команді «Лідер» Виноградівського району – за 1 місце, команді «Лідер» Іршавського району – за 2 місце, команді «Пульс» Великоберезнянського району – за 3 місце.