• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Державна реєстрація актів цивільного стану через мережу Інтернет
опубліковано: 03.03.2016р. о 13:05, автор: Рахівська міська рада

Шановні Закарпатці!!!

функціонує пілотний проект щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет

Веб-портал “Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану” – це офіційний сервіс щодо подачі заяв або звернень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, який є доступним для користувачів мережі Інтернет.

У Закарпатській області учасниками пілотного проекту, щодо подання заяв через мережу Інтернет визначено відділи державної реєстрації актів цивільного стану Берегівського, Великоберезнянського, Виноградівського, Воловецького, Іршавського, Міжгірського, Рахівського, Свалявського, Тячівського, Хустського, Перечинського районних управлінь юстиції та відділи державної реєстрації актів цивільного стану по м. Ужгороду та м. Мукачеву міськрайонного управління юстиції.

З використанням даного веб-порталу Ви можете подати до вищевказаних відділів наступні заяви:

–  про державну реєстрацію шлюбу, про державну реєстрацію розірвання шлюбу на підставі рішення суду, про розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей, про розірвання шлюбу відповідно до статті 107 Сімейного кодексу України, про зміну імені, про повторну видачу свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, про надання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян та про внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання.

Також з використанням функціональних можливостей веб-порталу Міністерства юстиції України, в особистому кабінеті
Ви зможете:

–                зареєструватись, шляхом заповнення електронної реєстраційної форми, заповнити звернення для заяви на отримання документів про державну реєстрацію актів цивільного стану та реєстрацію актів цивільного стану, надіслати скан – копії документів, необхідних для роботи спеціалісту відділу державної реєстрації актів цивільного стану, обрати зручний час та дату проведення державної реєстрації актів цивільного стану, здійснити попередній запис на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану, отримати он – лайн консультацію спеціаліста відділу державної реєстрації актів цивільного стану з будь – якого питання, що належить до його компетенції.

Зазначені заяви в обов’язковому порядку повинні містити електронний цифровий підпис фізичної особи або бути підписаними під час особистого звернення до відділу державної реєстрації актів цивільного стану протягом трьох днів, з дня подачі заяви.

Скориставшись вищевказаними послугами, Ви маєте хорошу можливість вирішити питання, пов’язані з діяльністю відділів державної реєстрації актів цивільного стану, заощадивши свій вільний час.