• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Видача свідоцтв про народження немовлят
опубліковано: 03.03.2016р. о 13:04, автор: Рахівська міська рада

З метою вдосконалення та оптимізації проведення державної реєстрації народження дітей із 15 грудня 2015 року державна реєстрація народження дітей проводиться працівниками відділу державної реєстрації актів цивільного стану по. Ужгороду Ужгородського МРУЮ в Ужгородському міському пологовому будинку.

Перший у житті документ – свідоцтво про народження новонароджених щасливим батькам вручають працівники відділу державної реєстрації актів цивільного стану по м. Ужгороду Ужгородського МРУЮ.

При цьому, батькам чи іншим визначеним законодавством заявникам необхідно подати працівнику відділу свідоцтво про шлюб батьків, паспорти батьків новонародженого та медичне свідоцтво про народження, яке є підставою для складання актового запису про народження.

Працівники відділу ДРАЦС по м. Ужгороду щоденно (крім суботи та неділі) з 10 по 12 годину приймають документи для державної реєстрації народження та відповідно видають свідоцтва про народження немовлят в Ужгородському міському пологовому будинку.

Ця новація стала приємною та  практичною для батьків, адже відтепер вони отримують перший документ своїх немовлят прямо в пологовому будинку не витрачаючи зайвого часу на відвідування відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

В подальшому планується таке запровадження і в інших районних центрах нашої області.