• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Дні інформування по службі за контрактом
опубліковано: 23.02.2016р. о 13:56, автор: Рахівська міська рада

Військовослужбовці проводять у Рахівському районі дні інформування по службі за контрактом

 

Посилення ролі контрактної служби у Збройних Силах України стало основою реформування українського війська. При цьому вже зараз чітко спостерігаються позитивні зміни щодо соціальних стандартів проходження служби. Це збільшення грошового забезпечення до рівня від 7000 гривень, можливість отримати безкоштовну вищу освіту, виплата одноразової грошової допомоги тощо. Зростає і конкурентоспроможність професії військового на ринку праці.

– Наразі створено військовий оперативний резерв першої черги, який по першій команді може зі зброєю в руках стати на захист нашої країни. Крім т ого серед жителів нашого району, які вже призивались до війська під час часткової мобілізації, є й ті, хто вирішив і надалі поєднати своє життя із військовою службою та підписав контракт. – зазначає військовий комісар Рахівського РВК Микола Сойма. – Сьогодні на контрактній основі служать більше десятка чоловіків з Рахова, Косівської Поляни, Богдана, Великого Бичкова, Ділового, Верхнього Водяного та Ясіня. Ще частина чекає своєї черги та проходить медичний огляд і професійно-психологічний відбір.

Також, як зазначають військові, бажаючим пропонують контрактну службу у військовому резерві. За неї резервісти викликаються до своїх підрозділів тільки для участі у найбільш значущих заходах – бойових стрільбах, тактичних навчаннях тощо, але теж мають повний пакет соціальних гарантій та перспективи кар’єрного росту.

– З цією метою ми проводимо у населених пунктах району дні інформування по залученню кращих військовослужбовців на військову службу за контрактом, – розповів військком. – Долучаються до проведення таких рекламно-агітаційних заходів і представники місцевих органів влади, волонтерських та громадських організацій, родичі діючих військовослужбовців.

За детальнішою інформацією щодо контрактної служби, розмірів грошового забезпечення та гарантій можна звернутись до військового комісаріату за адресою м. Рахів, вул. Миру, 88, тел. 2-12-52 чи електронною адресою: rvk-rakhiv@ukr.net.