• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+

Шановні співвласники багатоквартирних будинків, нагадуємо вам, що в зв’язку зі вступом в дію з 1 травня 2020 року змін до житлового Законодавства, які регулюють господарювання в багатоквартирних будинках (це питання попередньо широко висвітлювалися нашими інформаційними ресурсами), надання послуг по утриманню будинків припинено.

Однак, міська рада пропонує допомогу в підключенні освітлення сходових клітин до особистого лічильника відповідно до спільного рішення мешканців кожного з під’їздів: за вашою заявкою фаховий електрик надасть вам безкоштовну консультаційну та технічну допомогу з підключення.
Звертатися за телефоном: 0972294240, Володимир СЛИВКА.

Нагадуємо співвласникам багатоквартирних будинків, що вам необхідно визначитися з формою управління будинком згідно чинного законодавства!

Корисні посилання:

https://rakhiv-mr.gov.ua/1-travnya-2020-roku-ostatochna-data-vstupu-v-diyu-zmin-dlya-meshkantsiv-bahatokvartyrnykh-budynkiv/

https://rakhiv-mr.gov.ua/utrymannya-bahatokvartyrnykh-budynkiv-orhanizovanymy-spivvlasnykamy-yedynyy-efektyvnyy-sposib-hospodaryuvannya-v-bahatopoverkhivkakh/

https://www.minregion.gov.ua/press/news/vibir-optimalnoyi-formi-upravlinnya-bagatokvartirnim-budinkom/