• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Формується новий склад Громадської ради при Рахівській РДА
опубліковано: 20.03.2017р. о 17:04, автор: Рахівська міська рада

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 р. № 688 ,,Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996”, формується новий склад громадської ради, до якої входитимуть представники інститутів громадянського суспільства району.

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Рахівській районній державній адміністрації відбудуться 13 квітня 2017 року о 10.00 год. в залі засідань райдержадміністрації. Підготовка та проведення установчих зборів покладається на ініціативну групу.

Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 ,,Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”, від 26 листопада 2014 р. № 688 ,,Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996?.

Новий склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.

Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.
До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства до відділу зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, з 8 до 17 год., каб. 10, 11 (І поверх).

До заяви додаються:

– рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);
– біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
– копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
– інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Документи приймаються до 10 квітня 2017 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м. Рахів, вул. Миру, 1, каб. 10, 11 (І поверх), відділ зв’язків з громадськими організаціями, засобами масової інформації та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, з 8.00 до 17.00 год

Телефон для довідок: (03132) 2-51-57.

Відповідальна особа: Вікторія Васильовка