• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
В Рахові змагалися лідери учнівського самоврядування району
опубліковано: 19.03.2017р. о 18:31, автор: Рахівська міська рада

Сенс дитячого самоврядування полягає не в тому, щоб діти включалися в існуючі піраміди керівництва – виховання, а в тому, щоб вони набували особистого досвіду, демократичних стосунків. Самоврядування розвиватиметься в разі, коли цього захочуть самі діти, які відчувають у ньому потребу, необхідність. Діти багато можуть, якщо їм цікаво!

Всі ми є свідками чималих результатів у згуртуванні та активізації учнівського самоврядування, в підвищенні соціальної активності учнів через залучення їх до конкурсів, соціальних проектів, благодійних акцій, волонтерського руху. Один з таких масштабних заходів відбувся 17 березня у великому залі РДА – III районний конкурс на кращу команду лідерів учнівського самоврядування.

До участі у конкурсі долучилися команди з кожної школи району, всього зареєстровано – 32 команди. Програмою конкурсу було передбачено участь кожної команди у всіх його етапах, а це – „Візитка команди” ( команда повинна представити себе та учнівське самоврядування своєї школи – символіку, пісню, короткі відомості про кожного члена команди) та „Наша організація”. На цьому етапі команда повинна була показати презентацію діяльності шкільного органу учнівського самоврядування у вигляді слайд-шоу. Крім вказаних етапів командами шкіл була розгорнута виставка, що наочно ілюструвала діяльність шкільних органів учнівського самоврядування.

Перше місце у конкурсі виборола команда Ясінянської ЗОШ I-IIIст. №1»Крок у майбутнє», куратор команди Копитчук Марія Миколаївна. 30 березня 2017 року переможців конкурсу чекає поїздка  у м. Ужгород на участь у обласному конкурсі на кращу команду лідерів учнівського самоврядування! Друге місце розділили між собою команди Кобилецько-Полянської ЗОШ I-IIIст. «Лідер», куратор М.П.Штефанюк та Лазещинської ЗОШ I-IIIст. «Незламні», куратор М.І.Пранничук. Третє – команда «Громада» Чорнотисянської ЗОШ I-IIIст., куратор Г.А. Кравчук, команда «Віп-код» Ясінянської ЗОШ I-IIIст. №2, куратор О.С.Бандусяк та команда «Корона» Косівсько-Полянської ЗОШ I-IIIст. №1, куратор Л.В.Басараба. Слід також відмитити команду «Найкращі» Лужанської ЗОШ I-IIIст., куратор А.В.Митрюк, команду «Патріот» Розтоківської ЗОШ I-IIIст., куратор М.Ю.Варцаб’юк та команду «Ромнаші» Середньоводянської ЗОШ I-IIIст., куратор О.М.Маріна, які найкраще представили виставку діяльності учнівського самоврядування школи.

Районний конкурс команд лідерів учнівського самоврядування проводився з метою сприяння розвитку учнівського самоврядування як активної форми громадського виховання, виявлення, оцінки та поширення успішного досвіду роботи лідерів учнівського самоврядування, стимулювання діяльності юних лідерів, їх підтримки та заохочення.
Організаторами конкурсу є відділ освіти, молоді та спорту Рахівської райдержадміністрації та Рахівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості.

Методист Рахівського РБДЮТ Олександра Беркела