• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Герой серед нас – боєць АТО Іван Горват: врятувати кілька життів, щоб знову стати будівельником
опубліковано: 31.01.2017р. о 16:40, автор: Рахівська міська рада

У мирному житті вони – люблячі батьки, кохані чоловіки, професійні лікарі, будівельники, водії. Та війна дала їм всім ще одну не менш важливу професію – захисник України.

 

Наш спеціальний новий проект «Герої серед нас» – про тих, кого ми бачимо щодня, але не завжди помічаємо, та про їх цінності. Колишні військові, бійці АТО дали відповідь на прості питання, в яких розкрили сенс свого життя.

Іван Горват, м. Рахів


У мирному житті – будівельник, одружений, має 9-річного сина.

На війні – стрілець-гранатометник 59-ї окремої мотопіхотної бригади Збройних Сил України, брав участь у боях під м. Попасна, селищем Новоолександрівка Луганської області.

Під час служби, будучи мобілізованим військовослужбовцем, витягнув з поля бою двох своїх друзів, ще одного пораненого мирного жителя вивів з-під обстрілу. Разом із другом його провели три кілометри через ліс, за що і отримав державну нагороду.


– Що найбільше підтримувало на війні і допомогло повернутися?

– Підтримували дружина, мама, друзі. І, звісно, бажання прийти живим додому.

– Що в житті приносить задоволення? Можливо робота, хобі, сім’я?

– Любов до України, Закарпаття, де я виріс. Мені тут краще, ніж де-інде.  Ну і, звісно, робота, сім’я. У цивільному житті я займаюсь будівництвом і теж дуже люблю свою роботу.

– Що таке щастя?

– Загалом, щастя – це спокійно жити в Україні, без війни. А особисто для мене щастя – це дружина і дитина.

– Чи згадуються позитивні моменти під час служби?

– Згадується те, що знайшов там багато справжніх друзів. Щасливі миті були, коли була тишина, коли можна було виспатись.

Mukachevo.net