• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Гуртківці Рахівського РБДЮТ переможці виставки-конкурсу “Знай і люби свій край”
опубліковано: 06.04.2017р. о 08:05, автор: Рахівська міська рада

З 1 лютого до 31 березня 2016 року відповідно до умов проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва ,,Знай і люби свій край”, наказу департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації 09.12.2016 №333 „Про проведення обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край”, на базі Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” було проведено обласну виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край”.

У виставці взяли участь представники всіх адміністративно-територіальних одиниць області.

На виставку-конкурс надійшло 557 робіт із 75-ти навчальних закладів області. Роботи представлено у 22-х номінаціях декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва. Конкурсні роботи визначаються високим художнім рівнем та творчою фантазією учасників.

Рахівщину на конкурсі представляли гуртківці Рахівського районного будинку дитячої та юнацької творчості. Преможцями стали: 

 І місце – „Музикант”, Фалтінський Іван, 10 років,  гурток „Різьблення по дереву”, керівник гуртка Мартин М.М.

ІІ місце – „Пивовар”, Ретізник Андрій, 15 років, гурток „Різьблення по дереву”, керівник гуртка Мартин М.М.

ІІ місце – „Лісова пташка”, Харбака Михайло, 13 років, гурток „Художнє різьблення по дереву”, керівник гуртка Мартин М.М.

ІІ місце – „Підставка для олівців”, Білик Ніколь, 14 років,  гурток „Українська народна іграшка”, керівник гуртка Мельничук Н.В.

ІІІ місце – „Кукурудзяна прикраса”, Бенца Віталіна, 12 років,гурток „Мистецтво нашого народу”, керівник гуртка Маскалюк І.І.