• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
ІІ етап ТУРНІРУ З ВІЙСЬКОВО-ПРИКЛАДНОГО БАГАТОБОРСТВА з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України, Дня українського козацтва та 80-річниці утворення УПА (ФОТО)
опубліковано: 24.10.2022р. о 09:01, автор: Рахівська міська рада

20 жовтня 2022 року серед закладів загальної середньої освіти Рахівської територіальної громади було проведено турнір з військово-прикладного багатоборства за програмою: біг на100 метрів, підтягування на перекладині, кидання гранати на дальність, біг (крос) на 1000 метрів.

Перше місце в загальному заліку турніру з військово-прикладного багатоборства серед команд закладів загальної середньої освіти Рахівської міської ради виборола команда Білинського ЗЗСО І-ІІІ ст.; друге місце – Рахівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, третє місце – Рахівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1.
Переможцем з бігу на 100 метрів у турнірі з військово-прикладного багатоборства серед команд закладів загальної середньої освіти Рахівської міської ради став Карнаухий Максим (Діловецький ЗЗСО І-ІІІ ст.).
Біг на 1000 метрів у турнірі з військово-прикладного багатоборства серед команд закладів загальної середньої освіти Рахівської міської ради – Беркела Роман (Рахівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1)
Переможець з підтягування на перекладині у турнірі з військово-прикладного багатоборства серед команд закладів загальної середньої освіти Рахівської міської ради – Беркела Михайло (Рахівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №4).
Переможець з метання гранати у турнірі з військово-прикладного багатоборства серед команд закладів загальної середньої освіти Рахівської міської ради – Рогожан Андрій (Білинський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
Вітаємо з перемогою в змаганнях і щиро бажаємо завжди сміливо і гордо рухатися тільки вперед, долаючи всі перешкоди на шляху до перемоги.