• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Всеукраїнська онлайн-система освіти та піклування за дітьми раннього дошкільного віку «Mr.Leader» пропонує батькам цікаві активності для малюків віком від 2 до 6 років.
опубліковано: 25.10.2022р. о 13:12, автор: Рахівська міська рада

На наймолодших учасників чекає тематичний день «Рейковий транспорт». Діти придбають «квитки до бабусі» в імпровізованій залізничній касі, намалюють потяг губками для миття посуду, розсортують іграшковий вантаж за кольорами «вагонів», зроблять аплікацію «Трамвай» з кольорового паперу, викладуть кольорові камінчики вздовж «рейок», розмалюють зображення потяга метро.

Для малечі 3-4 років фахівці підготували тематичний день «Пасажирський транспорт». Діти пограють в забавки «Чого не стало?», «Знайди тінь», «Хто де їздить», «Хто заховався?», «Куди прямує транспорт»; «розсадять» пасажирів у вагони метро; дізнаються про те, де «живе» пасажирський транспорт; власноруч змайструють корабель із пластикової пляшки та пустять його у плавання; викладуть із сірників залізну дорогу для потяга.
Малюки 4-5 років відвідають тематичний день «Електроавтомобілі». Вони зроблять для машинок дорогу з тунелями, пограють у гру «Припаркуй машинку», зроблять виріб «Авто з повітряної кульки», розсортують вирізані машинки за розмірами і приклеять у відповідні стовпчики, складуть пазл зображення авто, власноруч змайструють авто з пластикової пляшки.
Дошкільнята 5-6 років відвідають тематичний день «Електроавтомобілі 5-6». Вони виконають вправи «Мозковий штурм», «Порахуй і замалюй» пограють у дидактичну гру «Яка машина приїде швидше?», знайдуть парні зображення колес і визначать, яке саме колесо залишилося без пари, спроєктують у пісочниці станцію електрозарядки, пройдуть лабіринт «Знайди дорогу до будинку», пограють в ігри «Цифри – дороги», «Відшукай предмет за формою», «Відкритий мікрофон».
Реєстрація учасників за посиланням https://mr-leader.com/ua/programa-mrleader
Шукайте детальнішу інформацію в телеграм-каналі «Mr.Leader» https://t.me/mrleader_brand