• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Місцеві бюджети Рахівського району повнились на 258 тис.грн. за рахунок податку на нерухоме майно
опубліковано: 05.07.2016р. о 11:23, автор: Рахівська міська рада

До 1 липня звітного року податкові органи обчислюють для фізичних осіб суму податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та надсилають за місцезнаходженням об’єкта житлової нерухомості податкове повідомлення-рішення про суму податку, що підлягає сплаті, а також платіжні реквізити.
Фізичні особи сплачують податок  на нерухоме майно протягом 60 днів із дня вручення такого повідомлення-рішення за місцем розташування об’єкта оподаткування через установи банків та поштові відділення.
Якщо громадяни проживають у сільській (селищній) місцевості, вони можуть сплачувати податок через каси сільських (селищних) рад за квитанцією про прийняття податків і зборів.
Станом на 01.07.2016 року  ДПІ у Рахівському районі проведено нарахування податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки на загальну суму 24 тис. грн. по 88 фізичних особах, об’єкти житлової нерухомості, яких знаходяться на території Рахівського району.
Нагадуємо, що з 1 січня 2013 року в Україні введений податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, який сплачують як фізичні, так і юридичні особи, в тому   числі  нерезиденти,  які  є  власниками  об’єктів  житлової нерухомості.
Платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку  станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцезнаходженням об»єкта оподаткування декларацію за формою встановленою у порядку передбаченою статтею 46 цього Кодексу. В районі є 105 платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, якими сплачено до місцевих бюджетів 258 тис.грн.
За матеріалами ДПІ у Рахівському районі