• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У РАХОВІ ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ ІЗ STREET WORKOUT
опубліковано: 05.07.2016р. о 11:19, автор: Рахівська міська рада

STREET WORKOUT – новий, спортивний, дещо екстремальний  вуличний напрямок спорту, основними цілями якого є ведення здорового способу життя, розвиток особистості, вольових і фізичних якостей, оздоровлення молоді, а також пропаганда незалежності від соціальних мереж та Інтернету в цілому. Цей вид спорту доступний кожному, потрібні лише бажання та елементарні спортивні знаряддя: турнік та бруси. Саме представники цього спортивного руху стали переможцями 4 сезону шоу «Україна має талант».          street-workout-2 Останнім часом цей вид спорту набуває все більшої популярності серед молоді всієї України, не є виключенням і наша область. За ініціативи Юрія Мойсенюка – засновника Street Workout у нашому краї, 3 липня на центральній площі міста Рахова відбувся Чемпіонат Закарпатської області з даного виду спорту. Свою майстерність показали молоді люди з Ужгорода, Мукачева, Хуста, Великого Бичкова, Рахова, Ясіня, Луга, Солотвина, Львова, Житомира, Кременчуга та Новгород Волинського.   

street-workout-3Змагання проводились за підтримки благодійного фонду «Здорова та успішна молодь» (смт. Великий Бичків), Рахівської міської ради, Рахівської районної ради та Рахівської районної державної адміністрації. Головною ідеєю проведення змагань у Рахові є пропаганда та підтримка здорового способу життя серед рахівчан. Призери нагородженні подарунками, грамотами, медалями та кубками. Кожен учасник на згадку отримав у подарунок футболку з логотипом Street Workout.

street-workout-4Учасники змагались у наступних номінаціях: фрістайл, віджимання на брусах з додатковою вагою + 48 кг та підтягування з додатковою вагою + 32 кг. Пильно спостерігали та судили чемпіонат Євгеній Кочерга – чемпіон світу Street Workout 2012 року, Дмитро Малахов – чемпіон України 2015 року, Віталій Ворохоб – лідер Вінницького Street Workout і призер Чемпіонату України з Street Lifting та Віталій Фещук – лідер Хмельницького Street Workout і призер Чемпіонату України із Street Lifting. Секретарем жюрі була  Ксенія Воєнкова – лідер Street Workout у Львові.

street-workout-5Почесним гостем спортивних змагань був меценат, президент світової організації Street Workout – Денис Мінін.

street-workout-6У підсумку місця розподілились наступним чином згідно номінацій:

–         «Фрістайл»: перше місце зайняв Тарас Тичинський ( м. Мукачево), на другій сходинці Іван Максимюк (м. Ужгород), почесне третє місце зайняв Андрій Якимович ( м. Львів);

–         Найкращими у віджиманні на брусах з додатковою вагою + 48 кг стали Андрій Скабара ( м. Львів), Дмитро Малахов (м. Кременчуг),  Дмитро Чаплінський (м. Новгорад Волинський);

–         У підтягуванні з додатковою вагою + 32 кг трійку лідерів склали Дмитро Малахов ( м. Кременчуг), Віктор Сидор ( м. Ужгород) та Василь Хвуст (м. Хуст).

street-workout-7Змагання пройшли у теплій та дружній атмосфері, привернули чималу увагу жителів міста, які із захопленням спостерігали феєричні виступи молодих спортсменів і талановитих вокалістів.

street-workout-8