• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
МОЛОДЬ РАХОВА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ДАРУВАННЯ КНИГ
опубліковано: 15.02.2019р. о 16:07, автор: Рахівська міська рада

Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day) – це добровільна ініціатива, яка направлена на підвищення інтересу і доступу до книг як дітей, так і дорослих. Мета заходу – надихнути людей по всьому світу подарувати книгу – бібліотеці, другу, членам родини.

Міжнародний день дарування книг започаткувала у 2012 році американка Еммі Бродмур. Основна мета – надихнути людей у всьому світі подарувати 14 лютого книгу дитині. Неймовірно, але сьогодні багатьом дітям книги малодоступні з найрізноманітніших причин.

У цей день люди дарують книги дітям та надихають на це інших: дарують знайомим і рідним; залишають книги в приміщеннях, де є велика кількість дітей, але мало книг; жертвують свої книги бібліотекам, школам, дитячим будинкам, лікарням і т. д.; розповідають про це на своїх сайтах, в блогах, соціальних мережах.

Бібліотеки, письменники, видавці, книжкові магазини, громадські організації та інше, також долучаються до святкування Міжнародного дня дарування книг. Не стоїть осторонь цієї події і Центральна районна бібліотека, яка активно працює з активною і обдарованою молоддю міста Рахів.

З нагоди Міжнародного дня дарування книг в читальній залі Рахівської центральної районної бібліотеки відбулася бібліо-акція “Подаруй бібліотеці книжку”. Охоче зголосилися підтримати цю чудову ініціативу та приєднались до акції команда профікемпівців “Fun-Route”. В свою чергу учасники команди отримали від працівників бібліотеки валентинки, які символізували любов бібліотекарів до читача, а також вдячність читачам за їх любов до книги та читання.