• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Ми пишаємося вами: відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Рахові
опубліковано: 16.02.2017р. о 10:12, автор: Рахівська міська рада

15 лютого вже традиційно у Рахові відбуваються урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28 річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

“Цей одвічний біль – Афганістан” – з таким написом висів плакат на сцені великого залу райдержадміністрації.

Почалося дійство із відзначення грамотами воїнів-афганців. Серед них: Шундерюк Дмитро, Брандіс Олександр, Лофердюк Іван, Ігнатюк Іван та інші. Також хвилиною мовчання згадали тих, хто не повернувся із Афганістану.

Міський голова Віктор Медвідь наголосив, що “ті, хто ризикував своїм життям забезпечили мир і спокій у дружніх нам країнах”.

Для гостей заходу виступили Ансамбль скрипалів з музичної школи та танцювальні гуртки.

Також на сцену вийшов голова Рахівської районної організації ветеранів Афганістану Лофердюк Іван і згадав важливі цифри. Нині в нашій країні проживає біля 220 тисяч ветеранів-інтернаціоналістів, які відіграють помітну роль у суспільно-політичному житті та захисті територіальної цілісності Держави. У зоні АТО бере участь 12 тисяч воїнів-афганців, які відстоюють нашу незалежність та забезпечують спокійне і мирне життя. А ще згадали Олега Міхнюка – українського військовика і громадського діяча, ветерана війни в Афганістані, заступника голови Української Спілки ветеранів Афганістану, кавалера численних орденів та медалей. Активіста Революції гідності, учасника війни на сході України. Героя України.

Завершив святкування Іван Мисинчук із піснею “Спитай”.

Після цього всі колоною вирушили до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям, щоб покласти квіти.

Олександра Будлянська