• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
«Ми вітаємо вас нині, найкращі мами в Україні» родинне свято до Дня матері (ФОТО)
опубліковано: 13.05.2022р. о 14:02, автор: Рахівська міська рада

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітерець приносить до нас свято – День матері.

В ці весняні дні, у бібліотеці-філії для дітей, бібліотекарі провели родинне свято вдячності «Ми вітаємо Вас нині, найкращі мами в Україні», присвячене Дню Матері. На захід також було запрошено дітей та матерів, які вимушено переміщені з рідних домівок та знайшли прихисток у нашому місті.
Відкрила захід завідувачка бібліотеки Єва Дідик, яка нагадала присутнім про те, що в ці важкі для України часи, коли всі ми потерпаємо від російської агресії, свято матері набуло особливого змісту, адже багато матерів, сестер та дружин, провели чоловіків на передову – захищати наше мирне небо, нашу Батьківщину.
Ведучі – бібліотекарі Марія Яворенко та Любов Лазоряк розповіли діткам про те, що у це свято необхідно зі словами вдячності звернутися до матерів та подякувати їм за любов, ласку та ніжність, які вони дарують.
Члени клубів за інтересами «Трембіта» та гуртка «Цікава майстерня» провели поетичну годину «Матусенько, голубонько, благословенна тричі будь», де користувачі бібліотеки декламували вірші українських поетів присвячені найдорожчій людині в світі – мамі. До них приєдналися діти-переселенці, які теж приготували вірші для своїх матерів, яких розчулили до сліз.
Запрошені на свято жінки були в захваті від музичних номерів артистів народного оркестру гуцульських народних інструментів Рахівського будинку культури: Юстини Годинко (дримба), Василя Тушера (скрипка) Василя Кокіша (баян), Марії Яворенко (дримба) – які виконували гуцульські мелодії, коломийки та українські пісні про маму. Гості розчулились до сліз, а в кінці всі разом: і дітки і дорослі підспівували музикантам.
Захопив діток майстер-клас «Подарунок для мами своїми руками», на якому вони виготовляли вітальні листівки та вироби з бісеру, які потім подарували матерям.
На завершення бібліотекарі ще раз привітали всіх матерів зі святом та кожній подарували квіти.
Для учасників свята було організовано солодкий стіл.
Запрошені матері та бабусі зі сльозами вдячності дякували організаторам за влаштоване свято.