• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Управління Держпраці у Закарпатській області повідомляє
опубліковано: 13.05.2022р. о 12:15, автор: Рахівська міська рада

Управління Держпраці у Закарпатській області (далі – Управління) повідомляє, що з часу введення в Україні воєнного стану, головним пріоритетом діяльності Держпраці України та її територіальних підрозділів, визначено консультування суб’єктів господарювання з питань, що входять до повноважень Управління з метою підтримки бізнесу та попередження порушення прав найманих працівників під час дії воєнного стану.

Першим кроком діяльності Управління в цьому напрямку, стала консультативна підтримка релокованих підприємств, які перемістили своє виробництво із зони бойових дій на територію Закарпатської області.

Реалізація цього проекту підтвердила свою ефективність. Понад 70 суб’єктів господарської діяльності вже скористалися фаховою підтримкою спеціалістів Управління.

Разом з тим, у зв’язку з продовженням воєнних дій, Держпраці прийнято рішення про розширення сфери надання консультаційної підтримки на всіх суб’єктів господарювання, що продовжують свою діяльність в теперішніх умовах.

Відтак, усі роботодавці, котрі займаються господарською діяльністю на Закарпатської області зможуть отримати консультації, зокрема з питань організації трудових відносин, безпеки праці, надання адміністративних послуг, розслідування нещасних випадків в умовах воєнного стану тощо. Повний перелік питань наведений у додатку до цього листа.

Контакти:  88000 м. Ужгород, вул. Минайська, 16 (4 поверх); телефони: (312) 67-12-42; +38(095)469 08 95; факс: 2-08-03 електронна пошта: uzdsp@ukr.net.