• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
На Мукачівщині, Свалявщині та Рахівщині поліція виявила сховки незареєстрованої зброї
опубліковано: 08.08.2016р. о 16:18, автор: Рахівська міська рада

Працівниками сектору кримінальної поліції та слідчого відділу Мукачівського відділення поліції на підставі ухвали суду проведено обшук в помешканні жителя села НовеДавидково. В майстерні 54-річного чоловіка виявлено ніж довжиною 40 см, саморобний пристрій «глушник», спусковий механізм до мисливської рушниці, оптичний приціл та ствол до нарізної зброї з патроном всередині. Зброю вилучено та направлено на дослідження. Чоловік опитаний.

nezakonna-zbroya-2В селі Ганьковиця Свалявського району виявлено предмет, схожий на снаряд часів Другої світової війни, покритий корозією. Зброя довжиною 30 см і товщиною 80 мм мала наявні «пера» в кількості 5 штук. Знахідка білягрунтової дороги в лісосмузі огороджена червоною стрічною, місце охороняють працівники Свалявського відділення поліції до приїздувибухотехніків.

nezakonna-zbroya-3Ще один факт виявлення зброї мав місце в смт. Великий Бичків Рахівськогорайону. Її виявили працівники поліції за ухвалою слідчого судді під час обшуку в помешканні 22-річного місцевого жителя. В шафі спальної кімнати зберігалася нарізна однозарядна зброя без маркування та 10 патронів. Знахідку вилучено та направлено на експертизу.

nezakonna-zbroya-4Нагадаємо, що 31 липня завершився місячних добровільної здачі зброї, під час якого закарпатці могли здати свої арсенали, уникнувши адміністративної та кримінальної відповідальності. За результатами місячника аж 38 мешканців області уникли відповідальності за зберігання незареєстрованої зброї.