• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
На центральній площі Рахова відбулось міське свято «Випускник 2018» (ФОТО, оновлюються)
опубліковано: 25.06.2018р. о 08:22, автор: Рахівська міська рада

А життя – це дороги тернисті не раз.

А життя – це не сміх і не жарти.

Та не бійтесь нічого, у добрий вам час,

Світ – чудовий і жити в нім варто.

Все здолати вам буде потрібно не раз,

Не впадайте у відчай, боріться,

Йдіть сміливо, у добрий вам час,

Мрія кожного з вас – хай здійсниться.

          Випускний вечір – свято, яке буває лише раз у житті кожної людини. У ньому зустрічаються світлі надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже, приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки і перед ними відкриються тисячі доріг, де кожен обере свій особистий життєвий шлях.

23 травня навчальні заклади Рахова святкували випускний вечір. Випускники всіх шкіл разом із вчителями та батьками, урочистою ходою пройшли центральною вулицею міста до площі перед РБК, де проводилася святкова програма.

З напутніми словами до випускників звернулися шановані гості: міський голова Віктор Медвідь, начальник відділу освіти, молоді та спорту Оксана Севч та почесний громадянин Рахова, письменник, публіцист, редактор і видавець, Заслужений журналіст України, лауреат міжнародних літературних премій імені В. Винниченка та імені Ірини Вільде, журналістської премії мені В. Чорновола Олександр Масляник.

Святкового настрою додавали виступи юних вихованців Рахівського районного будинку дитячої та юнацької творчості. Прощалися випускники зі школою у ритмі останнього шкільного вальсу під виконання духового оркестру «Фермата».

Приємні емоції, святковий настрій, радісний сміх і сльози розлуки панували до самісінького ранку. А там, на сході сонця, їх чекало нове, незвідане, самостійне, доросле життя. Молоді, сильні, здорові, перспективні, здатні втілити мрії в реальність люди – це випускники Рахова.