• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
У Рахові розіграли Кубок Рахівського району з футболу (ФОТО)
опубліковано: 25.06.2018р. о 12:19, автор: Рахівська міська рада

23 та 24 червня у Рахові зустрілись вісім юнацьких та вісім дорослих футбольних команд району, щоб розіграти Кубок. Такий турнір проходить у Рахові щорічно  за сприяння Народного депутата України Василя Петьовки. Перед початком змагань голова районної футбольної федерації Сергій Штадлер зачитав основні положення про розіграш Кубка і ознайомив учасників з правилами гри.

Футбольні змагання проходили у два етапи. На полі упродовж двох днів точилася справжня запекла боротьба, адже кожна з команд всіма силами прагнула показати найкращий результат. А вболівальники активно підтримували своїх улюбленців, не шкодуючи емоцій.

У результаті визначились призери турніру. Серед юнаків: І місце – Рахів, ІІ місце – Ясіня, ІІІ місце – Великий Бичків. Серед дорослих команд: І місце – «Едельвейс» Богдан, ІІ місце – ФК «Кваси», ІІІ місце – ФК «Луг».

Рахівський міський голова Віктор Медвідь та помічник Народного депутата України Василя Петьовки Михайло Штефко привітали призерів та вручили медалі, кубки і грамоти найкращим командам.