• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Нагадуємо: підписання договору на вивіз твердих побутових відходів є обов’язковим
опубліковано: 03.04.2024р. о 14:15, автор: Рахівська міська рада

Щоб укласти угоду на вевезення твердих побутових відходів у місті Рахів звертайтеся в міське комунальне підприємство «Рахівкомунсервіс» за адресою: м. Рахів, вул. Шевченка, 43.

Для підписання угоди жителям сіл Білин, Костилівка, Ділове необхідно зв’язатися з ТзОВ «Екобат ШУРАВІ »за номером телефону +380673389294.

При виявленні фактів порушення Правил благоустрою уповноважені на те особи мають право складати протоколи, в яких фіксуватимуться дані порушення і на підставі яких буде відкриватись адміністративне провадження.

Згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн). Тобто, відсутність договору на вивезення побутових відходів у фізичної особи, юридичної особи, підприємця є порушенням Законів «Про управління відходами», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» і тягне за собою адміністративну відповідальність.