• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
НЕБАЙДУЖІ РАХІВЧАНИ – НА СТОРОЖІ ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ПРИМНОЖЕННЯ ІХТІОФАУНИ ТИСИ
опубліковано: 15.11.2019р. о 15:39, автор: Рахівська міська рада

Вислови «Україна починається з тебе» та «не словом, а ділом» широко застосовуються в повсякденному лексиконі українців, проте, чи завжди ми їм слідуємо?

Сьогодні ми хочемо розповісти вам позитивний приклад, який показує нам мешканець Рахова, приватний підприємець Павло БЕРДАР, який вже не вперше за власний кошт організовує та проводить добру справу – зарибнення Тиси.

Так, сьогодні, 15 листопада, завдяки пану Бердарю до нашої річки було випущено 2.100 мальків аборигенних видів риб.

Зазначимо, що ця акція матиме позитивний вплив на стан іхтіофауни не лише Рахівщини, а й Закарпаття в цілому, адже іхтіокомплекс річок краю є унікальною національною цінністю, у наших водоймах мешкає багато рідкісних і зникаючих видів. Проте, людська діяльність завдає популяції риб чималої шкоди. Від цього нікуди не дінешся за умов сучасного стилю життя людини, однак унаслідок антропогенного та техногенного впливу зникають старі нерестилища, створюються стресові умови для всього водного живого середовища тощо. Саме тому, зарибнення річки є важливим біотехнічним заходом.

Хочемо висловити щиру вдячність пану Павлу за його ініціативність та ентузіазм!

Справді, комфортне та екологічно чисте середовище проживання починається з кожного з нас, тому внесок кожного рахівчанин в добробут міста є важливим і цінним.