• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ
опубліковано: 13.11.2019р. о 13:25, автор: Рахівська міська рада

Рахівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного економіста Рахівської міської ради.

Для участі в конкурсі допускаються громадяни які мають :
– повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;
– стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 3 років чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років.

Для участі в конкурсі приймаються наступні документи: заява про участь у конкурсі, особова картка П-2ДС, попередження про спеціальні обмеження щодо прийняття та проходження державної служби, копія паспорта, диплома про освіту, трудової книжки,  дві фотокартки 3х4.

Відповідно до частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», особа, яка претендує на зайняття посади, зазначеної у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, до призначення або обрання на відповідну посаду подає в установленому цим Законом порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дати опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою за адресою: м. Рахів, вул. Миру 34, каб. № 1 , тел. 2-54-61.