• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Новий час потребує нових підходів
опубліковано: 17.03.2017р. о 19:18, автор: Рахівська міська рада

За ініціативою методичного кабінету районного відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, починаючи з 2017 року міняються підходи щодо форм проведення роботи фахових об’єднань педагогічних працівників району.

“Відкриті уроки”, як основна форма роботи методичного об’єднання поступово уступають місце новим більш прогресивним формам.

Так, 10 березня 2017 року на базі Ясінянської  ЗОШ I-III ступенів № 2 відбулося засідання методичного об’єднання вчителів математики шкіл району. У план роботи було включено обговорення сучасних проблем підготовки випускників 11 класів до ЗНО з математики, вироблено рекомендації щодо вдосконалення форм роботи по підвищенню рівня засвоєння предмету та готовності випускників до ЗНО.

Учасникам семінару було запропоновано розв’язати завдання вищого рівня та пройти тестування за комп’ютером, що надало можливість учасникам семінару підвищити рівень володіння навичками розв’язання  завдань та вдосконалення методики  організації уроків. Також учасники семінару були ознайомлені з можливостями програми Gran2D.

На семінарі широко застосовувалися технології інтерактивних форм роботи учасників семінару та широкого використання ІКТ.

Присутня на засіданні заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Рахівської райдержадміністрації Ворохта Наталія Павлівна, високо оцінила практичну спрямованість семінару, якість підготовки до нього вчителів Ясінянської ЗОШ I-IIIступенів №2, звернула увагу вчителів на необхідність формування мотивації учнів щодо підготовки до ЗНО, детально охарактеризувала особливість тестових завдань ЗНО 2017 з математики.

 Відділ освіти, молоді та спорту Рахівської РДА