• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Оголошення про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок розташованих у межах населеного пункту м. Рахів, Рахівського району, Закарпатської області
опубліковано: 06.11.2023р. о 14:03, автор: Рахівська міська рада

Відповідно до рішення  39  сесії  Рахівської  міської ради восьмого скликання від 30 жовтня 2023 року № 635, затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок розташованих у межах населеного пункту м. Рахів, Рахівського району, Закарпатської області.

Норматив  капіталізованого рентного доходу для земель  житлової  та громадської забудови, земель рекреаційного призначення, земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення (Нрд), а також  для земельних ділянок, які не віднесені  до категорії земель за основним цільовим призначенням на 01 січня 2020 року для Рахівської  міської ради становить – 133,0 грн./кв.м.     Дана нормативна грошова оцінка вводиться в дію з 01 січня 2025 року. З дня введення нормативно грошової оцінки власникам земельних ділянок, користувачам та орендарям земельних ділянок комунальної власності в межах міста Рахів, відповідно до положень ст. 286.2 Податкового кодексу України та ст. 5, 13 Закону України «Про оцінку земель» необхідно замовити витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, затверджену цим рішенням.