• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Осіння спартакіада!
опубліковано: 22.11.2021р. о 15:16, автор: Рахівська міська рада

14 листопада 2021 року в м. Рахів відбулася осіння спартакіада серед закладів загальної середньої освіти Рахівської ТГ. В ній брали участь понад 200 школярів.

Змагання проводились з шести видів спорту  (волейбол, футбол, шахи, шашки, настільний теніс та легкоатлетичний крос).

Змагання розпочалися урочистим підняттям Державного прапора під Гімн України. З привітальним словом до спортсменів звернулися секретар Рахівської міської ради Дмитро Брехлічук та Володимир Шепета –  в.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Рахівської міської ради, після чого заступник директора Рахівської дитячої юнацької спортивної школи Віталій Вішован ознайомив школярів з положенням проведення спартакіади.

Одразу після урочистостей за нагороди розпочали боротися легкоатлети, які були представлені старшою та молодшою групами, шахісти і шашкісти та гравці в настільний теніс. При підведенні підсумків дві команди набрали рівну кількість балів. Долю переможця вирішав матч з футболу між ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 та ЗЗСО І-ІІІ ст. №2, в якому перемогу здобули вихованці школи №1(вчитель Петро Яремчук).

У загальнокомандному заліку на 1-місце зайняла Рахівська ЗЗСО I-IIIст. №1 з сумою – 364 бали, 2-місце Рахівська ЗЗСО I-IIIст. №2 з сумою – 356 балів, 3- місце Рахівська ЗЗСО I-III ст. №4 з сумою – 268 балів.

Слід також відмітити і учасників показових виступів з Воркаут, які пройшли на новому майданчику на стадіоні «Карпати».

Подібні змагання сприяють піднесенню фізкультурно-спортивної роботи в закладах освіти, широкому залученні молоді Рахівської громади до активних занять фізичною культурою  та пропаганді спорту серед молоді та населення громади, орієнтації їх на здоровий спосіб життя.

Відео:

https://www.facebook.com/100009747035630/videos/430030085361177/