• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Освітня програма Export Academy 2022 для малих та середніх підприємств
опубліковано: 11.07.2022р. о 09:21, автор: Рахівська міська рада

Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» до 20 липня 2022 року проводить набір на освітню програму Export Academy 2022.

Export Academy 2022 – це навчальна програма для українських малих та середніх підприємств, які планують виходити на зовнішній ринок або бажають розширити експорту діяльність. За результатами навчання на програмі учасники створять детальний індивідуальний експортний план з виходу на міжнародні ринки для своєї компанії.

Програма передбачає 2 формати участі: самостійний та з тренерським супроводом; 6 навчальних модулів з теоретичними матеріалами та 6 практичних воркшопів, виконання практичного домашнього завдання, серії зворотного зв’язку, доступ до закритого віртуального тренінгового центру, де оцінюється прогрес, нетворкінг для побудови довготривалих ефективних відносин та створення партнерств для екпорту.

До навчання запрошуються менеджери зовнішньоекономічної діяльності, керівники компаній, які планують розпочати експорту діяльність або вже мають досвід експорту та є діючими екпортерами з числа малого та середнього бізнесу усіх галузей виробництва.

Навчання проходитиме з серпня по грудень 2022 року. Один модуль Програми вивчається впродовж трьох тижнів. Навчання відбуватиметься українською мовою, але учасникам тренерського формату необхідне знання англійської мови. Учасник Програми повинен передбачити орієнтовно 5 годин на тиждень для проходження навчання та належного виконання домашніх завдань. По закінченню курсу (у разі виконання умов) учасники отримають сертифікат міжнародного зразку від Інституту Маркетингу (Естонія).

Детальніше про умови сертифікації, опис Програми, умови участі за покликанням: https://export.gov.ua/education/179-export_academy_2022.