• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Пластикові ID-картки отримали 59 мешканців району
опубліковано: 04.04.2016р. о 15:20, автор: Рахівська міська рада

11 січня ц. р. в Україні стартувала кампанія з оформлення паспорта громадянина України у вигляді пластикової картки, яку ще називають ID-карткою. На першому етапі новий документ оформляється лише особам, які досягли 16-річного віку.

Щоб отримати паспорт громадянина України у формі картки, особі, яка досягла 16 років та оформляє внутрішній паспорт вперше, необхідно подати лише свідоцтво про народження та ксерокопії паспортів батьків. Ця послуга надається виключно за місцем реєстрації та безкоштовна для юних громадян.

До паспорта громадянина України у формі пластикової картки вносяться персональні та біометричні дані людини (оцифровані образ обличчя і підпис), відомості про сімейний стан. Інформація про реєстрацію місця проживання наразі видаватиметься у вигляді паперової довідки. Термін виготовлення документа – 30 календарних днів.

Як повідомили у районному відділі Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області, наразі відділ прийняв 189 заяв на оформлення паспорта громадянина України у вигляді пластикової картки та вручив 59 ID-карток їхнім власникам.