• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
ПОКИ УКРАЇНА НА КАРАНТИНІ, РОЛЬ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ, ЯКІ НАДАЮТЬ ПОСЛУГИ ГРОМАДІ, СТАЛА ЩЕ БІЛЬШ ВАЖЛИВОЮ
опубліковано: 25.03.2020р. о 12:15, автор: Рахівська міська рада

(ІНФОРМАЦІЯ ВІД МКП “РАХІВТЕПЛО”)

Шановні мешканці громади!

У цей непростий час МКП «Рахівтепло» продовжує безперебійно постачати у ваші домівки якісну питну воду, приймати та очищувати стічні води. Зазначимо, що у боротьбі з коронавірусною інфекцією дотримання чистоти та гігієнаи (миття рук проточною водою, регулярне прання, вологе прибирання тощо) є єдиним заходом, що ефективно запобігає розповсюдженню COVID-19.

Наше підприємство забезпечує безперервний виробничий технологічний процес. На сьогодні усі підрозділи працюють у штатному режимі. У нинішній епідеміологічній обстановці ми не можемо допустити жодних збоїв! Проте, на забезпечення усіх процесів з підготовки питної води, очищення стоків, ремонту мереж та обслуговування обладнання потрібні кошти, єдиним джерелом яких є платежі населення за комунальні послуги.

Тому, якщо підприємство не отримуватиме надходжень у вигляді платежів за спожиті послуги, нам буде вкрай складно якісно та вчасно забезпечувати водопостачання та водовідведення, які завжди – і особливо в умовах нинішньої ситуації – є життєво необхідними для усіх мешканців міста!

Для того, щоб оплатити послуги, не потрібно виходити з дому та наражати себе на небезпеку – це можна зробити дистанційно.

Закликаємо вас у цій нелегкій ситуації бути відповідальними і згуртованими, адже безперебійне водопостачання залежить від вчасного надходження кожного платежу !

З повагою,
Міське комунальне підприємство «Рахівтепло»

ДОВІДКОВО:

Як зазначено в Законі України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19)”, до 1 липня поточного року не буде нараховуватися пеня за несплату, проте, від регулярної оплати за надання послуг абоненти не звільняються!