• Для людей із порушеннями зору
 • A-
  A+
ЯК ЗБЕРЕРЕГТИ РІВНОВАГУ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ? – поради експертів
опубліковано: 25.03.2020р. о 10:47, автор: Рахівська міська рада

(За матеріалами Всесвітнього економічного форуму)

Як допомогти собі зберегти спокій та рівновагу під час пандемії коронавірусу? Ось 4 корисні підказки:

 1. Переборіть свій страх перед пандемією за допомогою перевірених фактів!
  Плітки, інформаційні маніпуляції та «вражаючі» заголовки, звичайно ж, викликають у нас тривогу та занепокоєння про своє майбутнє. Тому радимо використовувати надійні джерела, наприклад – інформаційні повідомлення від Всесвітньої організації охорони здоров’я.
 2. Будьте добрішими до себе та оточуючих!
  В складні часи допустимо відчувати стрес, бути не в настрої. Озирніться довкола, можливо хтось потребує вашої моральної підтримки, розради! Частіше спілкуйтесь з тими вашими знайомими, які живуть одні.
 3. Подбайте про своє психічне здоров’я, якщо ви змушені перебувати в самоізоляції!
  Звичайно, важко бути відрізаним від фізичного контакту з близькими і рідними людьми. Тому частіше користуйтесь сучасними засобами, щоб залишатись з ними на зв’язку. Також радимо розпланувати свій час, придумати щоденні справи, які допоможуть вам зануритися в цікаву діяльність навіть в чотирьох стінах, наприклад – спортивні навантаження за допомогою відео-тренінгів, або самоосвіта. Будьте зайнятим!
 4. І ГОЛОВЕ – зосередьтесь на позитивних новинах!
  Звичайно, неможливо не співчувати світу, дивлячись на те, скільки життів щодня забирає COVID-19. Але важливо звернути увагу і на кількість людей, які одужують! Постарайтесь мислити позитивно, адже підстав для оптимізму більш ніж достатньо! Позитивний настрій допоможе вам пережити кілька тижнів карантину і успішно повернутись до звичного вам життя.

Від себе додамо, дорогі рахівчани, що ми з вами – єдина дружня громада, яка обов’язково впорається з цією непростою ситуацією. Головне сьогодні – дотримання правил гігієни не лише особистої, а й інформаційної. А ми на своїй сторінці щодня будемо розміщати корисні та пізнавальні публікації на основі перевірених даних, користуючись не лише національними, а й міжнародними інформаційними джерелами.

Залишайтесь вдома, залишайтесь здорові!