• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Повідомлення про оголошення конкурсу
опубліковано: 21.02.2022р. о 12:10, автор: Рахівська міська рада

  • Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169, Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування, затвердженого розпорядженням в.о. міського голови 17.02.2022 року № 20, Рахівська міська рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування – головного спеціаліста з охорони праці, питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Рахівської міської ради такі документи:

– заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

– дві фотокартки розміром 4х6 см;

– копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;

– копію документа, що підтверджує рівень вільного володіння державною мовою: документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається  Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» (підкреслити поданий Вами документ);

– копія документа, який посвідчує особу;

– копія військового квитка чи тимчасового посвідчення (для військовозобов’язаний) або копія посвідчення про приписку до призовних дільниць (для призовників);

– копія трудової книжки (за наявності; для працюючих – засвідчена кадровою службою установи);

– письмову згоду на оброблення та зберігання персональних даних про себе у порядку Закону України «Про захист персональних даних».

Одночасно, звертаємо увагу про необхідність подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Додаткова інформація про основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються секретарем конкурсної комісії – Біроваш О.О.

Термін та адреса прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про проведення конкурсу, до 23.03.2022, з 08:00 до 17:00 в робочі дні за адресою: 90600, Закарпатська область, Рахівський район,                    м. Рахів, вул. Миру, 34 або на офіційну електронну адресу Рахівської міської ради:  rada@rakhiv-mr.org.

Учасники конкурсу обов’язково складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні»,  «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.

Додаток 1 до Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування

Про оголошення конкурсу

питання по конкурсу для кандидатів

ЗГОДА

Додаток 1