• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Проекти рішень на 59-те засідання сесію міської ради шостого скликання
опубліковано: 18.08.2014р. о 15:12, автор: Рахівська міська рада

Рахівська міська рада

__________ сесія  міської ради

шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від _____________ 2014  року  №__

м. Рахів

 

Про визнання переможця концесійного конкурсу та

затвердження проекту договору концесії

 

Відповідно до ст. 406 Господарського Кодексу України, Законів України «Про концесію», «Про особливості передачі в оренду чи концесію об’єктів централізованого водо – , теплопостачання і водовідведення, що перебувають у комунальній власності», Постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типового концесійного договору» від 12.04.2000 р. № 643, «Про затвердження Положення про проведення концесійного конкурсу та укладання концесійних договорів на об’єкти права державної і комунальної власності, які надаються в концесію» від 12.04.2000 р. № 642, «Про затвердження Методики розрахунку концесійних платежів» від 12.04.2000 р. № 639, на виконання рішення 58 сесії 6-го скликання Рахівської міської ради «Про затвердження конкурсної документації, утворення конкурсної комісії, оголошення конкурсу на передачу в концесію об’єктів теплопостачання, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м.Рахів»  від 23 липня 2014  року  №697, керуючись ст. 26, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

в и р і ш и л а :

1. Затвердити результати концесійного конкурсу та визнати ____________________________ переможцем конкурсу з передачі в концесію об’єктів централізованого теплопостачання (обладнання, склади для зберігання палива, мереж теплопостачання), що перебувають у комунальній власності територіальної громади м.Рахів, що розташований за адресою м.Рахів, вул.Б.Хмельницького, 70.

2. Затвердити проект договору концесії на об’єкти комунальної власності територіальної громади м.Рахів (обладнання, склади для зберігання палива, мереж теплопостачання) (додаток №1).

3. Включити в договір концесії пропозиції та зобов’язання ___________________________ згідно поданого інвестиційного проекту.

4.  Затвердити розмір річного концесійного платежу за передані у концесію об’єкти комунальної власності територіальної громади м.Рахів (обладнання, склади для зберігання палива, мережі теплопостачання) в сумі ________________________________  (додаток №2).

5. Конкурсній комісії повідомити ___________________про визнання його переможцем концесійного конкурсу у п’ятиденний строк, та запросити на переговори для узгодження кінцевого варіанта концесійного договору та його підписання.

6. Доручити міському голові підписати договір з передачі в концесію об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Рахів (обладнання, склади для зберігання палива, мереж теплопостачання) з переможцем конкурсу ________________________ у встановлені терміни згідно чинного законодавства.

7. Начальнику КП « Рахівтеплокомуненерго « та КП  « Рахівтепло » Ластовичаку  Ю.Ю. забезпечити передачу об’єкта концесії переможцю концесійного конкурсу ____________ згідно матеріалів інвентаризації.

8. Результати концесійного конкурсу опублікувати в газеті «Зоря Рахівщини».

9.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Бочкора П.Ю. та постійну комісії з питань управління комунальною власністю, побуту, торгівельного обслуговування (Бокотей В.С.).

 

Міський  голова                                                          Я.В.Думин

Рахівська міська рада

__________ сесія  міської ради

шостого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від _____________ 2014  року  №__

м. Рахів

 

Про встановлення тарифів на послуги

водопостачання та водовідведення

 

Розглянувши представлені розрахунки КП „Рахівтепло” щодо вартості послуг з водопостачання та водовідведення, відповідно до Постанови КМУ №269 від 17.07.2014 р., керуючись ст. 26, ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

в и р і ш и л а :

 

1.Затвердити тарифи на водопостачання:

– для населення  – 5,95 грн./м3;

– для бюджетних організацій – 6,84 грн./м3;

– для інших організацій – 7,10 грн./м3.

 

2.Затвердити тарифи на водовідведення:

– для населення  – 5,41 грн./м3;

– для бюджетних організацій – 6,23 грн./м3;

– для інших організацій – 8,11 грн./м3.

 

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 29 листопада 2011 року   № 114 „ Про встановлення тарифів на послуги водопостачання та водовідведення”.

 

4.Дане рішення вступає в силу з 01.11.2014 р.

 

5 Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Бочкора П.Ю.

 

 

Міський голова                                                                               Я.В.Думин