• Для людей із порушеннями зору
 • A-
  A+
Проекти рішень, які виносяться на розгляд 18-ї сесії Рахівської міської ради сьомого скликання
опубліковано: 21.02.2017р. о 11:50, автор: Рахівська міська рада

 

ПРОЕКТ

Рахівська міська рада

___________ сесія  міської ради

сьомого скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  _________________ 2017  року  №___

м. Рахів

 

Про звернення депутатів Рахівської міської  ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр Міністра України щодо визнання тимчасової окупації території України Російською Федерацією №№12-50-VI №12-50-VI

Відповідно до статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Прийняти звернення депутатів Рахівської міської ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр Міністра України щодо визнання тимчасової окупації території України Російською Федерацією.
 2. Направити зазначене звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр Міністра України.
 3. Опублікувати звернення на сайті Рахівської міської ради.
 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря Рахівської міської ради Брехлічука Д.Д.

 

Міський голова В.В.Медвідь

 

Проект підготовлений депутатами

Рахівської міської ради

 

Додаток 1

до рішення __________ сесії міської ради сьомого скликання. №__ від «__»________2017 р

 

Президенту України

01220, м. Київ, вул. Банкова, 11

 

Голові Верховної Ради України

01008, м.Київ-8, вул. Грушевського, 5 

 

Прем’єр Міністру України

01008, м. Київ, вул. Грушевського,12/2

 

Звернення

щодо визнання тимчасової окупації території України Російською Федерацією

 

 Ми, депутати Рахівської міської ради, висловлюємо глибоку занепокоєність з приводу відсутності державної політики щодо фактично окупованої території частини Донеччини та Луганщини. 

 Внаслідок відсутності чіткої політики стали можливими: 

 • Торгівля з окупантом, яка здешевлює окупацію країні-окупанту.  Закликаючи світ посилити санкції проти Росії, Україна не має права торгувати з вбивцями наших людей.
 • Фінансування підприємств на окупованій території, які працюють виключно з дозволу окупаційної влади незалежно від місця реєстрації підприємств, бо  контролювати будь-що на окупованій території може лишеокупант. 
 • Невизнання відповідальності Росії за розпочату війну проти мирної України, оскільки протягом 3-х років не визнана окупація, а Росія зникає з офіційних документів уряду України як джерело війни.

Більше того, затверджений 11.01.2017 розпорядженням уряду План заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, передбачає фінансування підприємств на окупованих територіях!

Така політика держави викликає обурення людей, проявом якого стала блокада добровольцями торгівлі з окупованими територіями. Люди, які в 2014 році захистили державу, що не мала спроможності захистити себе і своїх людей, через 3 роки війни знову виконують функцію держави та зупиняють ганебну торгівлю з окупантом, яка збагачує олігархів по обидва боки від передової та допомагає Росії фінансувати окупацію.

 З огляду на це, звертаємося: 

 • до Верховної Ради України із закликом визнати Росію окупантом та заборонити торгівлю з тимчасово окупованими територіями на рівні Закону України;
 • до Кабінету Міністрів України із закликом скасувати  розпорядження уряду від 11.01.2017 про затвердженню Плану  заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження,
 • до Президента України із закликом підтримати визнання російської окупації та заборону торгівлі з окупантом. 

 

З повагою,

Депутати Рахівської міської ради