• Для людей із порушеннями зору
  • A-
    A+
Протокол громадських слухань по перейменуванню вулиць Борканюка, Івана Доробана та Партизанська у місті Рахів
опубліковано: 12.07.2016р. о 10:43, автор: Рахівська міська рада

ПРОТОКОЛ

громадських слухань по перейменуванню вулиць

Борканюка, Івана Доробана та Партизанська

у місті Рахів

08.07.2016 року

м. Рахів

 

 

Присутні:

Учасники громадських слухань в кількості 31 особи (список реєстрації – у додатку № 1 до протоколу)

 

СЛУХАЛИ: міського голову Медвідь В.В., який запропонував обрати головуючого на слуханнях – заступника міського голови Голомбіцу Олесю Олексіївну, секретарем  – секретаря ради та виконкому Брехлічука Дмитра Дмитровича та членів лічильної комісії в складі: Волощука Василя Васильовича, Шкуро Ольги Андріївни та Грегірчака Миколи Миколайовича.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 29, «Проти» – 0, «Утрималися» – 0, «Не голосували» – 2.

УХВАЛИЛИ:

обрати головуючим слухань Голомбіцу Олесю Олексіївну,

обрати секретарем слухань Брехлічука Дмитра Дмитровича,

обрати членів лічильної комісії: Волощука Василя Васильовича, Шкуро Ольгу Андріївну, Грегірчака Миколу Миколайовича.

СЛУХАЛИ: головуючого слухань Голомбіцу О.О., яка запропонувала затвердити порядок денний та регламент слухань:

ВИСТУПИЛИ:

Пріц А.М., який попросив всіх присутніх залишитися до кінця громадських слухань.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 29, «Проти» – 0, «Утрималися» – 0, «Не голосували» – 2.

 

УХВАЛИЛИ:

Затвердити такий порядок денний та регламент громадських слухань:

1. Про перейменування вулиці Борканюка.

2. Про перейменування вулиці Івана Доробана.

3. Про перейменування вулиці Партизанська.

Регламент громадських слухань:

–         вступне слово – до 30 хв;

–         доповідь – до 10 хв.;

–         співдоповідь – 5 хв.

По першому питанню порядку денного «Про перейменування вулиці Борканюка»

СЛУХАЛИ міського голову Медвідь В.В., який зачитав листи до Рахівської міської ради щодо перейменування вулиці Борканюка від гр. Думич І.О., Шушмана В.С., листи від почесних громадян міста Рахів – Юрія Гав’юка та Олександра Масляника.

ВИСТУПИЛИ:

–         Носа Василь Васильович – священик Успенського храму МГКЄ та Пріц Анатолій Михайлович – мешканець м. Рахів, які розповіли про релігійного і громадського діяча Закарпаття, духівника і наставника рахів’ян – Івана Маргітича.

СЛУХАЛИ: Головуючого слухань Голомбіцу О.О., яка поставила на голосування питання щодо перейменування вулиці Борканюка на Івана Маргітича

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 25, «Проти» – 1, «Утрималися» – 1, «Не голосували» – 4

УХВАЛИЛИ:

Перейменувати вулицю Борканюка на Івана Маргітича.

По другому питанню порядку денного «Про перейменування вулиці Івана Доробана»

СЛУХАЛИ: міського голову Медвідь В.В., який зачитав листи до Рахівської міської ради від мешканців вул. Івана Доробана щодо їх незгоди стосовно перейменування вул. Чапаєва на Івана Доробана та надали пропозицію щодо перейменування вул. Івана Доробана на Струмкова або Нідії Савченко, лист від голови Рахівської РДА стосовно звернення до РДА                                               гр. Гелеш Йолани Павлівни.

ВИСТУПИЛИ:

–         депутат Рахівської міської ради Грегірчак Микола Миколайович, який повідомив, що минулого року, коли мова йшла про виконання органами місцевого самоврядування Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» мешканці тодішньої вулиці Чапаєва (тепер вулиці Івана Доробана) висловили свою думку щодо перейменування вулиці на Струмкову, були зібрані всі необхідні підписи від мешканців, однак їх думка не була врахована та запропонував підтримати жителів вулиці та перейменувати вулицю Івана Доробана на Струмкову.

–         Кудрич Марія Борисівна, жителька вул. Доробана, 12, яка висловила свою незгоду стосовно назви вулиці Івана Доробана та запропонувала присутнім перейменувати вулицю на Струмкову.

–         Гелеш Йолана Павлівна, жителька вул. Івана Доробана, 32, яка також висловила свою незгоду стосовно назви вулиці Івана Доробана.

–         Кус Василь Васильович, житель вулиці Івана Доробана, 23 «а», який запропонував взагалі не називати іменами людей вулиці в м. Рахів.

–         Пріц Анатолій Михайлович, мешканець вул. Новоселиця, 79, який висловився стосовно не перейменування вул. Івана Доробана. Висвітлив основні періоди життя Івана Доробана як художника, педагога та спортсмена.

–         депутат Рахівської міської ради Гейніш Василь Антонович, який зазначив, що Іван Доробан своєю творчістю зробив величезний вклад в прославлення не тільки Рахова але і країни в цілому. Тому перейменування вулиці Івана Доробана на якусь іншу вулицю зараз є недоречним.

–         член виконавчого комітету Рахівської міської ради Волощук Василь Васильович, який подякував усім за участь в громадських слуханнях та повідомив, що особисто знав Івана Доробана не як художника, а як гірського рятувальника, що врятував не одне людське життя. І вважає, що від того як проходитиме голосування буде залежати розвиток вулиці та  міста в цілому.

–         Пріц Елеонора Миколаївна, вул. Харківська, 2/6, яка сказала, що зараз немає жодного аргументу, який би відповів на питання чому ми хочемо перейменувати вулицю Івана Доробана.

–         Сойка Олександр Йосипович, вул. Івана Доробана, 11, який попросив зважити на те, щоб присутні прислухалися до жителів вулиці та перейменували її на вулицю Струмкова.

–         Микуляк Михайло Дмитрович, вул. Буркут, 35, який запропонував перенести громадські слухання по даному питанню

СЛУХАЛИ: Головуючого слухань Голомбіцу О.О., яка поставила на голосування питання щодо перейменування вулиці Івана Доробана на  Струмкову

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 17, «Проти» – 7, «Утрималися» – 4, «Не голосували» – 3.

УХВАЛИЛИ:

Перейменувати вулицю Івана Доробана на Струмкову

По третьому питанню порядку денного «Про перейменування вулиці Партизанська».

 

 

СЛУХАЛИ:

Міського голову Медвідь В.В., який зачитав звернення від мешканців вулиці Партизанська – Волошина Р.М. та інших жителів, а також лист від почесних громадян міста Рахів – Юрія Гав’юка та Олександра Масляника стосовно перейменування вулиці Партизанська на Августина Волошина або Львівську.

ВИСТУПИЛИ:

–         Носа Василь Васильович, священник Успенського храму МГКЄ, який розповів про біографію Августина Волошина як відомого громадсько-політичного, релігійного діяча та педагога і запропонував перейменувати вулицю Партизанська на Августина Волошина.

–         Депутат Рахівської міської ради Грегірчак Микола Миколайович, який запропонував присутнім підтримати ідею перейменування вулиці Партизанська на Августина Волошина.

–         Кус Василь Васильович, житель вулиці Івана Доробана, 23«а», який запропонував перейменувати вулицю Партизанська на Львівську.

–         Депутат Рахівської міської ради Петращук Іван Васильович, який запропонував взагалі не перейменовувати вулицю Партизанська в м. Рахів оскільки це створить масу незручностей жителям вулиці.

–         Депутат Рахівської міської ради Гейніш В.В., який також запропонував не перейменовувати вулицю взагалі.

СЛУХАЛИ: Головуючого слухань Голомбіцу О.О., яка проінформувала, що є три пропозиції стосовно перейменування вулиці Партизанська, а саме на вулицю: Августина Волошина, Львівська або залишити без змін.         Голомбіца О.О., поставила на голосування питання щодо перейменування вулиці Партизанська на Августина Волошина.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 14, «Проти» – 0 «Утрималися» – 3, «Не голосували» – 14.

Рішення не прийнято.

Головуючий слухань Голомбіца О.О. поставила на голосування питання щодо перейменування вулиці Партизанська на Львівську.

ГОЛОСУВАЛИ: «За» – 14, «Проти» – 0 «Утрималися» – 3, «Не голосували» – 14.

Рішення не прийнято.

УХВАЛИЛИ: вулицю Партизанську не перейменовувати, оскільки пропозиції по перейменуванню не набрали необхідної кількості голосів.

 

Голова слухань                                                 О.О.Голомбіца

Секретар слухань                                             Д.Д.Брехлічук